Про нас

Negorkiy – ресторан у діловому центрі Києва

У концепті ресторану, як і в «NEW YORK Concept House», де на двох поверхах розмістився Negorkiy, ви відчуєте дух волелюбного і респектабельного NEW YORK CITY.

Лише переступаючи поріг Negorkiy, ви переноситесь із галасливого мегаполісу в атмосферу комфорту. Вже на вході вас буквально огортають звуки американського джазу, приглушені тони інтер’єру, м’яке, тепле світло, що випромінюють люстри, все – заради відпочинку.

Розмістившись у вікна, ви маєте прекрасну можливість спостерігати за динамічним, завжди поспішаючим Києвом завдяки величезним панорамним вікнам. Глибокі крісла, столики на двох і для компаній друзів, дозволять вам повністю забути про щоденні клопоти, розслабитися і насолодитися смаками страв європейської та паназійської кухонь.

Ресторан створено як для ділових зустрічей, так і для сімейних вечерь, тому навіть з маленькими дітьми вам буде зручно і комфортно у нас.

На другому поверсі – веранда, по-літньому свіже, світле приміщення з прекрасним видом на вулицю Антоновича. На окрему увагу заслуговує бар, де спеціально для вас приготують смачні класичні алкогольні коктейлі. Вишукана винна карта представлена ​​винами з різних регіонів світу: Франції, Італії, Іспанії, Аргентини, США.

Меню Negorkiy – класика американської та східної кухонь, що вдало поєднується з кращими європейськими стравами. Серед наших безумовних хітів – культові американські стейки з добірної мармурової яловичини, хоспер і WOK-меню, і, звичайно, страви з морепродуктів, дикого лосося «Label Rouge».